Şubat 18, 2015

Her Yer Kar!


Selamlar!

Bugün burada çok kar yağdı bende evimde oturup seyrettim. Çok severim kendilerini de o bakımdan. Kışın sevdiğim tek yanı kar zaten, onun dışında hep yaz hep yaz diyenlerdenim. 

Bugün dışarıya bakıyordum, tam da evimizin karşısında bir park var. Herkesi kar içinde görünce gitsem mi gitmesem mi diye tereddütte kaldım sonra sıcak evimi seçtim :)
Akşam üzeri annem gel dışarı çıkalım benim fotoğrafımı da çekersin dedi. Ve, evet bunun için dışarı çıktım. Fotoğraf çekmeye bayılan bir annem olunca tabii. Neyse ki sabahtan benimde içimde kalmıştı. Gittik aşağıya parkta fotoğraf çektik. Sonra hazır her taraf karken ve bizde dışarıdayken kardam adam yapmaya karar verdik.

Annem yapmaya başladı, sonra 'anne o tarafa yapmayalım yea' deyince annem de 'git kendin yap o zaman ötede ben burada yapıyorum, bakalım hangimizinki daha güzel olacak' dedi. 

En son herhalde 5 yaşında falan kardan adam yapmıştım. Ama annem meydan okuyunca resmen gaza geldim ve başladım yapmaya. Bu sırada parkta da pek fazla insan yoktu hatta bir ara sadece ikimiz vardık. 

Neyse işte kardan adamlar bitti (gerçi ben bir kız yapmıştım). İşte buradalar (soldaki bana, sağdaki anneme ait);Artık ellerimi ve ayaklarımı hissetmiyordum hemen eve geldik. Daha yapalı 2 dakika olmadı, camdan bakalım birde dedik. Baktık baktık ama yoktu!! Hatta benimkinin yerinde hiç kar bile yoktu onun yerine bir yuvarlak vardı. Yani bozdular diyeceğim o zaman havuç falan olurdu.

Resmen kardan adamımı çaldılar dostlar. Bari 5 dakika falan kalsaydı ne bileyim camdan baktığımda görseydim bir de :(

Bu arada kardan adam yapabildiğimi de kendime kanıtlamış oldum, daha kötü sonuçlar bekliyordum çünkü ben :))

Bu arada ilk fotoğrafı ben çektim nasıl? :))
4 yorum:

 1. Haha annen çok çılgınmış ya ters kadan adam.. gerçi kardan adam hırsızları da çok çılgınmış :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle valla :D Ben çaldıkları kanaatindeyim çünkü kardan adamdan eser yok :D

   Sil
 2. Resim güzel ama annenin kardan adamı daha güzel :D

  YanıtlaSil

Sen de fikirlerini bizimle paylaş :)
Hakaret içeren ve reklam amaçlı yapılan, link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...